Instytut Ekonomii i Finansów SGGW organizuje Wirtualny Dzień Otwarty dla Kandydatów na Doktorantów kształcących się w ramach Szkoły Doktorskiej w dyscyplinie ekonomia i finanse.

Kiedy: 12 maja 2022 r., godz. 15:00 -16:00

Gdzie: on-line przez MS Teams (link zostanie udostępniony zainteresowanym przed wydarzeniem)

Jak: Informacje szczegółowe oraz rejestracja poprzez stronę wydarzenia

Podczas dni otwartych przedstawimy możliwości studiowania w Szkole Doktorskiej, w tym zasady przyjęć, oraz uczenia się w Instytucie Ekonomii i Finansów, gdzie przygotowywane będą rozprawy doktorskiej z tematyki ekonomicznej. Potencjalni Kandydaci poznają tematykę badań w ramach których mogą pisać swoje doktoraty jak również przyszłych promotorów. Można będzie uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania, rozwiać wątpliwości.

Zapraszamy!

Jeśli znacie Państwo osoby, które mogą być zainteresowane wydarzeniem, będziemy wdzięczni za przesłanie im wiadomości. Dziękujemy.

Data wydarzenia: 2022-05-12 15:00
Miejsce wydarzenia: on-line